درباره ما

ایران زمین
طبیعتی شگرف
اسمان....کوه....جنگل....دریا
چنان چشم نواز که روح را جلا میدهد و سادگی و صفای زنان و مردانش چون خنکای نسیم ، نهال مهر در دل می نشاند. طبیعتی که گستره ای از نعمت های خداوند را بی دریغ در طبق اخلاص گذاشته و نه تنها اهالی خود بلکه تمامی اهل پاینده ایران را بهرمند ساخته است.
وحال چنان است که مردمانی از همین دیار با درایت و هوشیاری و بهره مندی از فن و دانش روز، گامی دیگر برای ایرانی آبادتر و پویاتر برداشته اند.!
  شرکت طیور بهشت ، در حاشیه جنگلهای شهرستان عباس آباد و کوههای کلاردشت ،در نزدیکی سواحل دریای خزر ، در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار واقع شده است.


از آنجایی که شرایطِ سلامت و امنیتِ زیستیِ پرندگان از لحاظ فاصله ی مورد نیاز محدوده ی زمین مورد نظر با سایر مراکز شهری و مکانهای صنعتی ، موضوعی حائظ اهمیت است، این مسئله به شدت مورد توجه قرار گرفته است.
ظرفیت فارم های (1) و (2) شرکت طیور بهشت ، هر کدام، 50000 قطعه مرغ مولد میباشد.
 که ظرفیت هر کدام از این دو فارم ، تا 100000 قطعه مرغ مولد در حال افزایش میباشد و مجوزهای لازم در این زمینه نیز اخذ گردیده است.

مدیر عامل شرکت طیور بهشت جناب آقای مهرداد میزبان ، در سال 1378، با نظر به شرایط آب و هواییِ ویژه ی حاشیه دریای خزر ، تصمیم به راه اندازیِ مزارع پرورش مرغ مادر ، در استان مازندران نمود‌
 

در سال 1381 اولین تولیدات شرکت طیور بهشت به بازار عرضه شد و تا کنون باعث افتخار است که تولیدات این شرکت از لحاظ کیفی توانسته همواره رضایتِ مشتریان را به دنبال داشته باشد.
که این رضایت مندی مشتریان، از اهدلف اصلی شرکت بوده و خواهد بود.

شاین ذکر است، شرایطی که از جهات اصول بهداشتی و قرنطینه ای مزارع مرغ مادر باید رعایت شود در عالی ترین سطح ممکن طراحی شده است.
همچنین تهویه سالن ها و جمع آوری تخم مرغهای نطفه دار با شرایط بسیار ویژه انجام میشود.


 از آنجایی که تکمیل زنجیره تولید گوشت مرغ باکیفیت همواره از خواسته های شرکت طیور بهشت بوده است ، در سال 1390 تصمیم به ساخت کارخانه جوجه کشی با ماشین آلات پیشرفته و مدرن شرکت پیتر سایم بلژیک نموده، که قابلیت این ماشین ها تک سن بودن آنهاست .

 همچنین این کارخانه توانایی آن را خواهد داشت که زمان تولید جوجه ها را به یکدیگر بسیار نزدیک نماید
و ماشین های خریداری شده از توانایی های خاصی برخوردارند که قطعا بر روی کیفیت جوجه های تولیدی اثر خواهد داشت و همین مهم، آن را در تولید جوجه ی یکروزه، متمایز و برتر خواهد کرد.

لازم به ذکر است که کارخانه فوق در سال 1397 به بهره برداری خواهد رسید.

این شرکت مفتخر است، با حفظ کیفیت همکاری خود، با مدیران و کارگرانی با سابقه ی درخشان، متعهد و دلسوز، که از بدو تاسیس تا کنون همکاری داشته ، بتواند اندیشمندانه و قدرتمند ، گامهای بعدیِ خود را در تعالی و آبادانیِ این خاک زرخیز، همچنان نیک بردارد.