درباره ما

ایران زمین
طبیعتی شگرف
آسمان....کوه....جنگل....دریا
چنان چشم نواز که روح را جلا میدهد و سادگی و صفای زنان و مردانش چون خنکای نسیم ، نهال مهر در دل می نشاند. طبیعتی که گستره ای از نعمت های خداوند را بی دریغ در طبق اخلاص گذاشته و نه تنها اهالی خود بلکه تمامی اهل پاینده ایران را بهرمند ساخته است.
و حال چنان است که مردمانی از همین دیار با درایت و هوشیاری و بهره مندی از فن و دانش روز، گامی دیگر برای ایرانی آبادتر و پویاتر برداشته اند!
شرکت طیور بهشت ، در حاشیه جنگلهای شهرستان عباس آباد و کوههای کلاردشت ،در نزدیکی سواحل دریای خزر ، در زمینی به مساحت 10 هکتار واقع شده است.


از آنجایی که شرایطِ سلامت و امنیتِ زیستیِ پرندگان از لحاظ فاصله ی مورد نیاز محدوده ی زمین مورد نظر با سایر مراکز شهری و مکانهای صنعتی ، موضوعی حائظ اهمیت است، این مسئله به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

مدیر عامل شرکت طیور بهشت جناب آقای مهرداد میزبانی ، در سال 1378، با نظر به شرایط آب و هواییِ ویژه ی حاشیه دریای خزر ، تصمیم به راه اندازیِ مزارع پرورش مرغ مادر ، در استان مازندران نمود‌.
 

در سال 1381 اولین تولیدات شرکت طیور بهشت به بازار عرضه شد و تا کنون باعث افتخار است که تولیدات این شرکت از لحاظ کیفی توانسته همواره رضایتِ مشتریان را به دنبال داشته باشد.
که این رضایت مندی مشتریان، از اهداف اصلی شرکت بوده و خواهد بود.

شاین ذکر است، شرایطی که از جهات اصول بهداشتی و قرنطینه ای مزارع مرغ مادر باید رعایت شود در عالی ترین سطح ممکن طراحی شده است.
همچنین تهویه سالن ها و جمع آوری تخم مرغهای نطفه دار با شرایط بسیار ویژه انجام می‌شود.


 از آنجایی که تکمیل زنجیره تولید گوشت مرغ باکیفیت همواره از خواسته های شرکت طیور بهشت بوده است ، در سال 1390 تصمیم به ساخت کارخانه جوجه کشی با جدیدترین ماشین های جوجه کشی تک سنی (single-stage) شرکت پیتر سایم بلژیک گرفت و در بهار 1398 اولین تولیدات این کارخانه وارد بازار شد. شایان ذکر است دستگاه های جوجه کشی این کارخانه از نوع Bio Streamer بوده و در کلاس Operational Excellence قرار دارد که تنها نمونه موجود در کشور می‌باشد.

 به لطف استفاده از تاسیسات پیشرفته و بهره مندی از امکانات مدرن ماشین های جوجه کشی همچون Ovo Scan و Synchrohatch ، جوجه های تولیدی این شرکت کمترین "هچ ویندو" یا بازه زمانی خروج از تخم را داشته و توانسته است این مقدار را به زیر 20 ساعت برساند.

این شرکت مفتخر است، با حفظ کیفیت همکاری خود، با مدیران و کارگرانی با سابقه ی درخشان، متعهد و دلسوز، که از بدو تاسیس تا کنون همکاری داشته ، بتواند اندیشمندانه و قدرتمند ، گامهای بعدیِ خود را در تعالی و آبادانیِ این خاک زرخیز، همچنان نیک بردارد.

با ما در تماس باشید

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق فرم زیر یا تماس با شماره های 

031-36275277

031-36295042

تماس حاصل فرمایید.